Znajdź nas na Facebooku

Zajęcia hybrydowe

Kursy hybrydowe

  • 75 godzin mówienia i konwersacji
  • 4-6 osób w grupie
  • pakiet e-learningowy
  • nauka języka dla przyszłości​

Po ponad dwudziestu latach nauczania języków obcych stało się jasne, że nadszedł czas, aby przemyśleć sposób, w jaki uczymy. Nasz świat posunął się do przodu, a sposób, w jaki uzyskujemy dostęp do informacji znacznie się zmienił. W nowym świecie laptopów i telefonów komórkowych sala szkolna zaczyna wyglądać nieco staroświecko. Prowadzimy intensywny tryb życia i myśl o poświęcaniu 90 minut dwa razy w tygodniu na pracę nad podręcznikami nie odpowiada już naszym potrzebom.

Klienci przychodzą do szkoły McGregor, ponieważ zapewniamy wysokiej jakości nauczanie oraz koncentrujemy się na naturalnym mówieniu i używaniu języka w rzeczywistych sytuacjach. Zaprojektowaliśmy nasze kursy hybrydowe po to, aby uczynić to podejście jeszcze skuteczniejszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Kurs hybrydowy składa się z bloków. Blok lekcji ma trzy etapy – prezentację, która odbywa się w formie samokształcenia; ćwiczenia, kiedy Ty i pozostali uczniowie spotkacie się z nauczycielem w naszych klasach online, a na koniec konsolidacja, podczas której wykorzystacie nową wiedzę i zdobyte umiejętności na wiele praktycznych i użytecznych sposobów.

Prezentacja

Twój nauczyciel planuje słownictwo, wyrażenia i funkcje językowe, których nauczysz się w nadchodzącym bloku. Przygotowuje linki do różnych źródeł multimedialnych, abyś mógł zapoznać się z kolejnymi elementami w kontekście i odkryć, co one oznaczają i jak są wykorzystywane. Prezentacja jest poparta materiałami e-learningowymi, do których można uzyskać dostęp w dowolnym miejscu i czasie, aby pogłębić zrozumienie języka docelowego. Materiały te dają natychmiastową informację zwrotną, pokazują, na czym należy się bardziej skupić i pomagają w pełnym przygotowaniu się do kolejnego etapu.

Ćwiczenie

Spotkania odbywają się online w ustalonych godzinach i dniach. Ponieważ jest maksymalnie 6 uczestników, wszyscy mogą się wyraźnie słyszeć, a ponieważ prezentacja została już wykonana, wszyscy mają dużo czasu i możliwości na zabranie głosu. Nauczyciel określa cele spotkania i wyznacza zadania. Korzystając z pokoi typu breakout, maksymalizujemy czas rozmów wszystkich, podczas gdy nauczyciel może skoncentrować się na wyeliminowaniu wszelkich błędów w użyciu i wymowie, a nawet dodawać dodatkowe słowa i frazy, aby jeszcze bardziej poszerzyć Twoją wiedzę. Przede wszystkim praktyka oznacza mówienie, mówienie, mówienie.

Konsolidacja

Po dwóch prezentacjach i dwóch ćwiczeniach czas na utrwalenie nowej wiedzy. Otrzymasz zadania, które będą wymagały używania języka, na którym się skupiasz. Zadania te mogą być tak proste, jak używanie nowych słów i fraz w określonych kontekstach, lub trudniejsze, takie jak wysyłanie transakcyjnych wiadomości e-mail do kolegów z klasy w celu osiągnięcia określonego celu. Niezależnie od formatu, Twoje ćwiczenia konsolidacyjne zostaną sprawdzone przez Twojego nauczyciela, a Ty otrzymasz spersonalizowaną informację zwrotną, która pomoże Ci dalej rozwijać ten obszar.

Motywacja, elastyczność i postęp

Na każdym etapie otrzymujesz natychmiastową informację zwrotną o tym, jakie robisz postępy i co możesz jeszcze poprawić. Grupa szybko staje się zespołem, w którym wszyscy wspierają wszystkich i nikt nie chce zawieść ani siebie, ani reszty grupy. Ten dodatkowy element motywacyjny pozwala wszystkim iść do przodu i oznacza, że ​​możemy osiągnąć jeszcze więcej w krótszym czasie. W miarę rozwoju grupy i ponieważ nie ograniczają nas podręczniki, nasi nauczyciele mogą dostosowywać zawartość każdego bloku do specyficznych wymagań grupy i odzwierciedlać stale zmieniający się świat wokół nas.

Na koniec każdego spotkania prosimy również o prostą informację zwrotną – 'Jak podobała Ci się dzisiejsza lekcja w skali od jednego do dziesięciu?' Z biegiem czasu możemy wykorzystać te informacje, aby zobaczyć, które lekcje były najbardziej efektywne, a nasz zespół wsparcia może pomóc nauczycielom zmodyfikować sposób przygotowania bloków, aby zwiększyć przyjemność i satysfakcję z postępów kursu.

Pracując razem w ten sposób, wierzymy, że wszyscy uczestnicy mogą stworzyć kurs, który naprawdę zapewni motywację, elastyczność i wyraźny postęp.

Lekcje hybrydowe przenoszą naukę języka na wyższy poziom.

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub sugestie
prosimy o kontakt

kontakt z nami

McGregor Language Schools
Myślenice

ul. Jagiełły 1
32-400 Myślenice
+12 372 28 95
office.myslenice@mcgregor.home.pl
pn-pt:
8:00 - 21:00
 

McGregor Language Schools
Limanowa

ul. Kościuszki 15
34-600 Limanowa
+18 337 57 73
office.limanowa@mcgregor.home.pl
pn-pt:
8:00 - 20:00

McGregor Language Schools
Wadowice

ul. Piaskowa 2/1
34-100 Wadowice
791 492 307
wadowice@mcgregor.home.pl
pn. śr. pt
10:30 - 20:00
wt. czw.:
10:30 - 15:30; 18:30 - 20:00
sob.:
8:30 - 15:00

McGregor Language Schools
Wieliczka

plac Kościuszki 2
30-020 Wieliczka
+12 372 28 95
wieliczka@mcgregor.home.pl
pn-pt:
8:00 - 20:00
sob.:
8:00 - 16:00

McGregor Language Schools
Biuro Projektów Funduszy Europejskich

ul. Kościuszki 15
34-600 Limanowa
+12 372 28 95
info@mcgregor.home.pl

 
pn-pt:
8:00 - 20:00
sob.:
8:00 - 16:00